English Deutsch Slovenčina

Zváranie  Odporové zváranie 
Táto technológia je určená pre flexibilnú produkciu odporovo zváraných priemyselných sietí pre rozmanité typy drôtených produktov (poličky a koše, ...) pre domácnosť, kancelárie a fabriky, ďalej nákupné vozíky pre obchodné domy. Najviac sa používa ako dôležitá doplnková operácia k bočniciam košov.

Bodové zváranie
Hlavné využitie nachádza vo výrobe bodovo zváraných priemyselných sietí a je neoddeliteľnou súčasťou pri výrobe drôteného programu ako takého. Ďalej umožňuje bodovo zvárať plechové konštrukcie a tenkostenné profily. Taktiež umožňuje výrobu špeciálnych rezacích nástrojov prepolygrafický priemysel.

Zváranie TIGom
Používa sa pri náročných požiadavkách hlavne pri zváraní nereze a hliníka. Umožňuje pridanie originálneho materiálu pomocnou špeciálnych elektród. Tvorí dôležitú súčasť pri výrobe nerezového programu (kvetináče, nerezový nábytok a bytové doplnky, zábradlia, podnože, .... ).

Zváranie CO2

Neoddeliteľná súčasť pri akejkoľvek kovovýrobe. Našej výkonné CO2 agregáty umožňujú hĺbkovo prevariť materiál až do hrúbky 10 mm. Slúži ako hlavná či doplnková
technológia pri výrobe rámov, košov, stojanov, plechových vaní, priemyselných ťažkých plotov, rôznych konštrukcií či zariadení,  ....