English Deutsch Slovenčina

Úprava materiálu

Rovnanie drôtu
Od začiatku leta 2008 ponúkame zákazníkom službu rovnanie drôtu o priemeroch 2,5; 3,15; 4; 5 a 6 mm. Samotnú technológiu rovnania zabezpečuje výkonný rotačný stroj s presným rovnaním a dĺžkovým delením. Vďaka strojnej elektronike je možné nadávkovať presné množstvo rovnaného drôtu podľa priania zákazníka (počet kusov resp. hmotnosť).

Ohraňovanie
K službám je presný a výkonný NC ohraňovací lis riadený centrálnou počítačovou jednotkou o maximálnej dĺžke nástroja 1500mm. K dispozícii je široká škála nástrojov vhodná pre najrozličnejšie operácie.

Delenie materiálu hydraulickou pásovou pílou Táto operácia tvorí neoddeliteľnú súčasť pri kovovýrobe a mi ju ponúkame vrátane ostatných uvedených služieb aj ako dielčiu operáciu vo výrobnej kooperácii. Delenie zabezpečuje výkonná hydraulická pásová píla schopná oddeliť guľatinu či rúru až do priemeru 350 mm. Pri delení dlhých polotvarov uľahčuje prácu valčekový dopravník o vysokej nosnosti.

Presné ohýbanie
Hydraulický lis s množstvom nástrojov pre vytváranie rádiusov a tvarových častí drôtených doplnkov. Pomocou tejto technológie sa dajú vyrábať rôzne háčiky, prelisky a tvarovky.

NC tabuľové nožnice
Strojný park na základe požiadaviek zákazníkov sme rozšírili o výkonné elektrické nožnice na plechy do rozmerov 2000x1000mm až do hrúbky 4 mm čiernej ocele. Tento krok bol dôležitý pre ucelenie technológie výroby rôznych plechových vaní, skríň, reklamných hranatých plechov  a rôznych priemyselných dielov.  Vďaka nim sme dokázali skrátiť dodacie lehoty takmer vo všetkých prípadoch výrobkov súvisiacich z týmto sortimentom. Zadný doraz je polohovaný pomocou počítača typu NC. Samozrejmosťou je presnosť strihu a dĺžky.